Honorujemy:Zawody w wyciskaniu sztangi 11.11.2011 | galeria FF

1. Wiesław Kiwacki - 109 powtórzeń
2. Adam Świrski - 91 powtórzeń
3. Tomasz Kowalski - 91 powtórzeń

Tekst alternatywny


Tekst alternatywny Tekst alternatywny
Tekst alternatywny Tekst alternatywny
Tekst alternatywny Tekst alternatywny
Tekst alternatywny Tekst alternatywny
Tekst alternatywny Tekst alternatywny
Tekst alternatywny Tekst alternatywny


Zawody w wyciskaniu sztangi - regulaminFitness Factory w Lesznie zaprasza na amatorskie zawody w wyciskaniu sztangi leżąc (połowa ciężaru ciała zawodnika), które odbędą się 11 grudnia 2011 o godzinie 12:00 w klubie Fitness Factory, ul. Austriacka 6, 64-100 Leszno

Kategoria open

Zapisy w klubie Fitness Factory od 8:00 do 22:00 od poniedziałku do piątku lub pod numerem telefonu 667 407 720 lub e-mail: fitnessfactory@op.pl (podać wiek, płeć, imię i nazwisko)


Regulamin Zawodów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

1.Organizator: klub Fitness Factory oraz Olimp Nutrition

2.Czas i miejsce: 11 grudnia 2011 o godzinie 12:00 w klubie Fitness Factory, ul. Austriacka 6, 64-100 Leszno

3.Zgłoszenia: Zapisy w klubie Fitness Factory od 8:00 do 22:00 od poniedziałku do piątku lub pod numerem telefonu 667 407 720 lub e-mail: fitnessfactory@op.pl (podać wiek, płeć, imię i nazwisko)

4.Zasady uczestnictwa: Uczestnikami mogą być wszyscy, którzy wcześniej zapisali się na listę uczestników. W zawodach mogą uczestniczyć osoby mające ukończone 16 lat, osoby niepełnoletnie mogą startować tylko i wyłącznie za zgodą opiekuna prawnego. Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność.
Opłata wpisowa dla uczestników posiadających ważne karnety na siłownie = 0zł
Opłata wpisowa dla uczestników nie posiadających karnetów na siłownie = 15zł
Zawodnicy powinni posiadać zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w zawodach. Uczestnicy biorą udział w zawodach na własną odpowiedzialność.

5.Opis Konkurencji:
Wyciskanie sztangi leżąc na ławce płaskiej z ciężarem równym połowie własnego ciała. Osoba podejmująca próbę kładzie się na ławeczce płaskiej z stopami położonymi na podłożu. Punktami podparcia leżąc na ławeczce muszą być plecy oraz pośladki. Szerokość chwytu sztangi jest dowolna. Na komendę "start" zawodnik unosi sztangę ze stojaków i zaczyna wykonywać próbę. Powtórzenie zostanie określone jako prawidłowe w momencie gdy gryf dotknie klatki piersiowej i następnie zostanie dokonany całkowity wyprost ramion w stawach łokciowych.

6.Punktacja:
Za każde prawidłowe powtórzenie przyznajemy 1 pkt. ,zwycięzcą zostanie osoba posiadająca największą liczbę powtórzeń.

7.Nagrody:
Dla zwycięzców przewidziane są dyplomy, karnety na siłownie, suplementy oraz poczęstunek ufundowany przez firmę Olimp

8.Postanowienia końcowe:
Niedozwolone jest stosowanie sprzętu specjalistycznego do wyciskania tj.: koszuli, paski na nadgarstki. Startujący zawodnik podejmuje jedną próbę Uczestnik nie ma możliwości poprawy wyniku. Uczestnik zobowiązany jest zapoznać się z niniejszym regulaminem. W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów przez zawodników sklasyfikowanych na pierwszych trzech miejscach odbędzie się dogrywka. Rywalizacja odbędzie się w kolejności od najlżejszego zawodnika do najcięższego.

Wszelkie sprawy sporne rozstrzygają sędziowie oraz organizator zawodów. Interpretacja niniejszego regulaminu należy do organizatora. Biorąc udział w zawodach, niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz zamieszczenie wizerunku na str. internetowej i dokumentacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. Ustaw z 2002 nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Fitness Factory, ul. Austriacka 6, 64-100 Leszno .

Zawody
Dla firm
Regulamin
Wynajem

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 7:00 - 22:00
sobota - 9:00 - 16:00
niedziela - nieczynne

Kontakt:

Fitness Factory
Austriacka 6
64-100 Leszno
667 407 720